Skåp art deco
2020-03-27
753661
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1920/30-tal, art deco, fanérad i bonad björk, skuren dekor, invändigt justerbara hyllplan, höjd 175, 182x53 cm
Smärre ytskador