Saltkar silver Paris
2020-03-30
753602
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR i silver, Paris, stämplade, höjd ca 16, längd ca 18 cm, vikt ca 79 g
Bruksslitage