Ring silver och guld Lantz
2020-04-20
753587
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, sterlingsilver, cabochonslipad månsten i 18 k guldmontering, stämplad Lantz, Stockholm 1997, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15,7 g, originalask
Sten med slitage