Bengt Landin
2020-03-29
753441
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): litgrafi, signerad, numrerad 193/250, bildmått 40x30 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram