Niclas Hoflin taklampa
2020-03-31
753332
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NICLAS HOFLIN, "Bolero" Rubn, takpendel, rödlackerad metall, bländskydd, svart textilsladd, diameter ca 40 cm
Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända