Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-03-23
753231
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gosporträtt, olja på duk, 41x36 cm