Miniatyrbyst
2020-03-26
753226
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MINIATYRBYST, 1800-talets slut, Grand Tour souvenir, antikiserande kvinnobyst, brons och sockel i agat, höjd ca 9 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Slitage