Ljuskrona
2020-03-28
752995
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, patinerad mässing, några rökfägade prismor, 6 ljusarmar, 9 ljuspunkter. höjd ca 70 samt diameter 44
Smärre slitage, funktione garanteras ej