Bengt lindström
2020-03-28
752912
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad 34/80, färglitografi bildyta ca 67x50 cm
Löst blad, smärre slitage