Skulpturer Tonkongba
2020-03-25
752814
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 2 st., trä, "Tonkongba", 1900-talets andra hälft, bemålade, längd ca 59-102 cm
Slitage, sprickor, smärre avslag