Bordsfotogenlampa
2020-03-27
752645
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA tidig 1900-tal, mässing samt kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 62 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage