Snedklaffsekretär England
Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i idegran, beslag i patinerad mässing, skyltmärkt Burton, höjd ca 98, 78x47 cm. nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador o fanérbortfall
752537
2020-03-25