Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
INGMAR RELLING, 1-par "Siesta", fåtöljer, bonad björk, röd textilklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, smärre slitage på klädsel, avslag
752292
2020-03-29