Louis Poulsen utelampor ett par
2020-03-29
752266
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LOUIS POULSEN, utelampor, 1 par, "Toldbod 290", 1900-tal, grålackerad metall, längd ca 45, Ø ca 31 cm
Bruksslitage, märken, repor, smuts, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen