Oidentifierad konstnär
2020-03-21
752219
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal,), Landskap med figur och porlande bäck, monogramsignerad, olja på duk, 41x31 cm