Figurscen oljemålning
2020-03-21
752142
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 30x35 cm
Bättringar, krackeleringar