Jan Stenmark färgoffset
2020-03-20
752048
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Jag måste sluta nu...", signerad Jan Stenmark, numrerad 108/150, färgoffset, bildyta ca 51x44 cm