Henri Matisse färglitografi
2020-03-20
752028
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu", monogramsignerad i trycket, HM, färglitografi ur Verve nr 35-36, bildmått ca 26x24 cm