2 Skyltar Ladies Gents
2020-03-25
751966
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKYLTAR, 2 st, badrumsskyltar, "Ladies & Gents", 1900-talets första hälft, trä, ca 81x46 cm
Bruks-och åldersrelaterad slitage, torrsprickor, färgavfall