Silverbestick
2020-03-25
751961
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BESTICK, 30 dlr, silver, modell svensk spetsig, bestående av: 6 knivar, 7 gafflar, 6 skedar, 11 kaffeskedar, svenska kontrollstämplar, L ca 11 - 21,5 cm, vikt exkl knivar ca 590 gram
Skador: Gravyr på baksidor, bruksslitage