Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Svanen", 1915, signerad Zorn, etsning, ca 24,8x19,7 cm.
LITTERATUR: Asplund 269, Hjert & Hjert 276, ZG 269
Ej examinerad ur ram
751959
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här