Skedar silver
2020-03-21
751906
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, 11 st snarlika, silver, 17/1800-tal, bl a 3 st Ryberg 1813, total vikt ca 631 g
Delvis gravyr, slitage, bristningar