Bordslampa 1 par
2020-03-19
751904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, vit glasmassa med förgylld dekor, höjd 35 cm