Stegpall
2020-03-25
751820
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEGPALL, 1900-talets andra hälft, förkromat stål med röda iläggningar, höjd 60 cm
Bruks och åldersrelterat slitage