Ardy Strüwer 2 färglitografier
2020-03-22
751771
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): (2) "Dream palet Stockholm VIII" samt komposition, signerade, en daterad 1984, färglitografier, numrerad EA, bildstorlek ca 76x58 cm
Oramade