Bordslampor 2 st 1900-tal
2020-03-19
751737
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets början, jugend, patinerad metall, höjd 30-34 cm
Slitage