Taklampa 1930/40-tal
2020-03-22
751696
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930/40-tal, pulverlackerad plåtskärm, 6 ljuskällor, mässingsdetaljer, höjd ca 82, diameter ca 52 cm
Smärre slitage, färgbortfall kan förekomma, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen