Erling Valldeby
2020-03-18
751651
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
ERLING VALLDEBY (1899-1973), gips, 1930/40-tal, i form av snäcka, dekor av sjöjungfru, en ljuspunkt, signerad i godset, mått 35x30x10 cm
Avslag, ej funktionstestad