Ring 18 k guld aquamarin diamanter
2020-03-19
751620
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RING, 18 k guld, pendeloqueslipad aquamarin ca 1,42 ct samt 15 briljanter ner i skena total ca 0,07 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3,3 g
Aquamarin med smärre repor kantnagg