Angelica Wiik färglitografi
2020-03-18
751567
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "På Väg", signerad Angelica Wiik, numrerad 190/260, färglitografi med glitter, ca 59 x 42 cm, oramat