Mårten Andersson färglitografi
2020-03-22
751357
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Slädfärden", signerad Mårten A samt Arkivex, färglitografi, tryckmått ca 56x57x cm
Ej examinerad ur ram