Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ILON WIKLAND (född 1930): Föreställande grupp med barn i snöfall, signerad Ilon Wikland, färglitografi, E.A, tryckmått ca 50x40 cm
Ej examinerad ur ramen
751350
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här