Bestick
2020-03-22
751317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BESTICK, silver, variende modeller, mästare och länder, 18/1900-tal, bestående av: kaffeskedar, bordskedar, gafflar, vikt ca 1655 g
Slitage, delvis med gravyr