Soppslev
2020-03-22
751158
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOPPSLEV, silver, 1900-tal, oidentifierade stämplar, slätt form, längd ca 34 cm, vikt ca 157 g