Soppslev
2020-03-22
751152
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOPPSLEV, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1895, spår av invändigt förgyllning, längd ca 37 cm, vikt ca 243 g
Slitage, monogram