Matskedar silver
2020-03-22
751073
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATSKEDAR, 13 st., silver, varierande mässtar, 1800-talets mitt, modell Olga, längd ca 22,5 cm, vikt ca 1070 g
Ägarmstämplar