Louis Weichelt, gesällarbete 1865
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LOUIS WEICHELT, Gesällarbete, skrin med lådor och hemliga rum, utfört 1865, riklig inläggning av intarsia, nyckel saknas, 30,5 x 30 x 21 cm.
Slitage, flertalet inläggningar har lossnat, smärre skador
751070
2020-03-18