Oljemålning Thomas Couture
2020-03-29
751054
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
THOMAS COUTURE (1815-1879): Landskapsmotiv, signerad Thomas Couture, olja på duk, ca 37x60 cm
Retuscher, lagningar, krackeleringar