Orientmatta troligen Kirman
2020-03-30
751045
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, troligen Kirman, old, ca 248x161 cm
Slitage, kantskador