Golvurna Japan 18/1900-tal
2020-03-29
751040
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVURNA, Japan, 18/1900-tal, keramik, dekor i emalj, höjd ca 78 cm
Omfattande lagningar