Oidentifierad konstnär
2020-03-21
751012
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, akryl på duk, otydligt signerad, mått ca 101x112 cm
Viss krackelyr och färgbortfall