Soffbord oktogonal
2020-03-21
750979
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, mahogny, oktogonal modell, fasettslipade glasskiva, rotting nedtill, höjd ca 53, diameter ca 94 cm
Smärre bruksslitage, smärre repor på glasskiva, smärre repor/avslag på trät