Takkrona 1900-talets mitt
2020-03-23
750973
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKKRONA, mässing, behängd med lövformade prismor, 1900-talets mitt, höjd totalt ca 80 cm
Skador: Något prismohängen saknas, funktion garanteras ej