Ask
2020-03-20
750908
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ASK med lock, silver/800, punsad och driven dekor, lockkopp i form av blommor, spår av invädnig förgyllning, höjd ca 11, diameter 16,5 cm, vikt ca 492 g
Borttagna mästarstämplar