Gräddkanna silver
2020-03-20
750892
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, omkring 1800, graverad dekor, uppsvängd hänkel, ostämplad, handriven kropp, höjd 11 cm
Lagningar