Oljemålningar Stilleben
2020-03-21
750824
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) (2): Blomsterstilleben, olja på pannå, ca 24x18 cm