Sideboard
2020-03-20
750823
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, IKEA, "Korsör", 1960-tal, 4 lådor samt skjutdörrar, ek, höjd ca 73 samt 170x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage