Jacob Hägg etsning
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JACOB HÄGG (1839-1931): "Gustaf III", signerad J Hägg, daterad i trycket 1912, etsning, ca 64x48 cm
Kuntoraportti
750779
Päivämäärä:
2020-03-19