Golvlampa Knud Christensen
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNUD CHRISTENSEN, 1-par golvlampor "701b", 1900-talets mitt, för Elit, Danmark, mässing, etikettmärkt, höjd ca 116, skärmens diameter ca 20 cm
Bruksslitage, repor, slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
750709
2020-03-20