Tobaksburk
2020-03-22
750703
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TOBAKSBURK, Kina, 1900-tal, knopp i form av fohund, trä och mässing, höjd ca 17 cm
Knoppen sitter löst, bucklor, slitage